Máte dotaz? Napište nám.

Na vaše dotazy odpovídáme zpravidla do následujícího pracovního dne. Můžete si také nejprve projít některé často kladené dotazy a nečekat na naší odpověď.

Jaký je poplatek za využití webu eÚspory.info?

Použití všech našich služeb je zcela bezplatné. Za jejich použití neplatíte vůbec nic. Naše příjmy jsou generované reklamou. Dostáváme zaplaceno za to, že vybrané poskytovatele zohledňujeme při hledání té nejlepší cenové nabídky pro vás.

Kolik mohu ušetřit?

To není možné předem určit. V prvé řadě nevíme, který okruh slev zvolíte a nevíme ani jaké jsou vaše současné náklady na tu kterou službu. Obecně je ale možné konstatovat, že v některých případech je možné dosáhnout až padesátiprocentní úspory pravidelných poplatků. Nicméně nejde o pravidlo a ani nějaký příslib.

Náš názor je ale ten, že každá úspora se počítá. Paradoxně největšími “spořílky” bývají ti nejbohatší lidé a nejspíš k tomu mají dost dobrý důvod.

Vznikají mi použitím webu nějaké závazky?

Ne, nevznikají.

Náš systém vás navede přímo k tomu poskytovateli té které služby, který se pro vás jeví nejideálnější, abyste ušetřili. Tito poskytovatelé vám zpravidla na své náklady zatelefonují a proberou s vámi svou nabídku. Protože již mají některé informace z našich formulářů, mají pro vás většinou připravenu nabídku, která je pro vás výhodnější tak, abyste ušetřili.

Tato nabídka není ovšem závazná do té doby, dokud s ní nesouhlasíte. Pokud vám nebude vyhovovat, nevzniká vám vůbec žádný závazek a nic se pro vás nemění.

Jaké osobní údaje o mé osobě evidujete?

Žádné, vyjma emailu, pokud nám ovšem sami napíšete. To proto, abychom vám mohli odpovědět.

Evidujeme přirozeně provozní údaje, takže například víme, odkud se připojujete k naší stránce, ale nevíme nic o tom, kdo konkrétně jste. Tyto údaje evidují případní poskytovatelé prezentovaných služeb, aby vám je mohli poskytnout.

Na základě provozních údajů tak můžeme informovat například o tom, že návštěvník z nějaké lokality využil naší službu, ale nevíme kdo to byl a o kterou konkrétní službu šlo.

9 + 13 =